Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

“Nga takimi i sotëm i përbashkët me Kryeministrin Thaci dhe Shefat e Misioneve të BE-së”

18 Dhjetor, 2013

Prishtinë, 18 dhjetor. 2013 – Takimi i sotëm i përbashkët me Kryeministrin Thaci dhe Shefat e Misioneve të BE-së

Last modified: 15 Gusht, 2022

2 Responses to " “Nga takimi i sotëm i përbashkët me Kryeministrin Thaci dhe Shefat e Misioneve të BE-së” "

  1. … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/nga-takimi-i-sotem-i-perbashket-me-kryeministrin-thaci-dhe-shefat-e-misioneve-te-be-se/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/nga-takimi-i-sotem-i-perbashket-me-kryeministrin-thaci-dhe-shefat-e-misioneve-te-be-se/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *