Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministrja Çitaku morri pjesë në hapjen solemne të Panairit të Përgjithshëm Ndërkombëtar “Prishtina 2013”

8 Maj, 2013

Prishtinë, 8 maj 2013 – Ministrja Çitaku morri pjesë në hapjen solemne të Panairit të Përgjithshëm Ndërkombëtar “Prishtina 2013”, panair ky i organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës. Të pranishëm ishin edhe Zv.Ministrja znj.Kusari-Lila, Ministri për zhvillim ekonomik z.Beqaj dhe kryetari i Odës Ekonomike z.Gërxhaliu.

Last modified: 16 Gusht, 2022

2 Responses to " Ministrja Çitaku morri pjesë në hapjen solemne të Panairit të Përgjithshëm Ndërkombëtar “Prishtina 2013” "

  1. top tv sizes thotë:

    … [Trackback]

    […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-morri-pjese-ne-hapjen-solemne-te-panairit-te-pergjithshem-nderkombetar-prishtina-2013/ […]

  2. Fun Cup thotë:

    … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-morri-pjese-ne-hapjen-solemne-te-panairit-te-pergjithshem-nderkombetar-prishtina-2013/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *