Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministrja Çitaku merr pjesë në festimin e Ditës së Evropës

7 Maj, 2013

Prishtinë, 7 maj 2013 – Ministrja Çitaku mori pjesë në fillimin e festiviteteve me rastin e  Ditës së Europës. Aty u shpalosen edhe aktivitetet e javës së Europës dhe u bë inagurimi simbolik i “Rrugës së Evropës” së bashku me Përfaqësuesin Special të Bashkimit Evropian në Kosovë z.Samuel Zhbogar.

Last modified: 16 Gusht, 2022

4 Responses to " Ministrja Çitaku merr pjesë në festimin e Ditës së Evropës "

 1. … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-merr-pjese-ne-festimin-e-dites-se-evropes/ […]

 2. harp instrumental

 3. connetix thotë:

  … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-merr-pjese-ne-festimin-e-dites-se-evropes/ […]

 4. Library thotë:

  … [Trackback]

  […] Read More on to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-merr-pjese-ne-festimin-e-dites-se-evropes/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *