Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

9 maj – Dita e Evropës

9 Maj, 2013

Prishtinë, 9 maj 2013 – Ministrja Çitaku ishte e pranishme në hapjen e festimeve me rastin e 9 majit Ditës së Evropës në Sheshin Nëna Terezë, ku dhe fillimin e aktiviteteve e pasoj “Panairi i Fëmijëve”.

Last modified: 16 Gusht, 2022

2 Responses to " 9 maj – Dita e Evropës "

  1. 다시보기 thotë:

    … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/9-maj-dita-e-evropes/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Find More Information here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/9-maj-dita-e-evropes/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *