Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Publikohet Strategjia e Zgjërimit dhe Raporti i Progresit 2014

8 Tetor, 2014

Ne linkun me poshtë mund të shkarkoni Strategjinë e Zgjerimit dhe Raportin e Progresit 2014 të Komisionit Evropian për Kosovën: http://ec.europa.eu/enlargement/countries/strategy-and-progress-report/index_en.htm

Last modified: 12 Gusht, 2022

4 Responses to " Publikohet Strategjia e Zgjërimit dhe Raporti i Progresit 2014 "

 1. … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/publikohet-strategjia-e-zgjerimit-dhe-raporti-i-progresit-2014/ […]

 2. relax everyday thotë:

  relax everyday

 3. … [Trackback]

  […] There you can find 50078 more Information to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/publikohet-strategjia-e-zgjerimit-dhe-raporti-i-progresit-2014/ […]

 4. 600mg thc thotë:

  … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/publikohet-strategjia-e-zgjerimit-dhe-raporti-i-progresit-2014/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *