Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministrja Hoxha pret në aeroport delegacionin më të lartë nga BE-ja që ka vizituar Kosovën ndonjëherë

28 Shkurt, 2018

Prishtinë, 28 Shkurt 2018 – Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, priti në aeroport ardhjen e delegacionit më të lartë së bashku që ka vizituar Kosovën ndonjëherë. Ajo priti Presidentin e Komisionit Evropian, z. Jean-Claude Juncker, Komisionarin për Fqinjësi të mirë, z. Johannes Hahn dhe Shefen për Politikë të Jashtme e BE-së, znj. Federica Mogherini.

Ministrja Hoxha, në rrjetin social i ka falënderuar mysafirët e lartë për ardhjen. Duke theksuar se “Kosova ishte, është dhe mbetet fuqishëm e përkushtuar për integrimin euro-atlantik. Secili ka përgjegjësi në këtë proces për realizimin sa më të shpejtë të procesit të integrimit evropian!”

Ja postimi i plotë i Ministres Hoxha:

“Sapo arritën në Aeroportin “Adem Jashari”, delegacioni më i lartë ndonjëherë në Republikën e Kosovës nga Bashkimi Evropian. Besojmë fort se angazhimi ynë i përbashkët për liberalizimin e vizave do të japë rezultate.

Mirë se vjen, President i Komisionit Evropian, z. Jean-Claude Juncker, Komisionar për Fqinjësi të mirë, z. Johannes Hahn dhe Shefja për Politikë të Jashtme e BE-së, znj. Federica Mogherini.

Kosova ishte, është dhe mbetet fuqishëm e përkushtuar për integrimin euro-atlantik. Secili ka përgjegjësi në këtë proces për realizimin sa më të shpejtë të procesit të integrimit evropian!”

Last modified: 9 Gusht, 2022

9 Responses to " Ministrja Hoxha pret në aeroport delegacionin më të lartë nga BE-ja që ka vizituar Kosovën ndonjëherë "

 1. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-hoxha-pret-ne-aeroport-delegacionin-me-te-larte-nga-be-ja-qe-ka-vizituar-kosoven-ndonjehere/ […]

 2. Hello There. I found your blog using msn. This is a really well written article. I will be sure to bookmark it and come back to read more of your useful info. Thanks for the post. I?ll definitely return.

 3. … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-hoxha-pret-ne-aeroport-delegacionin-me-te-larte-nga-be-ja-qe-ka-vizituar-kosoven-ndonjehere/ […]

 4. SightCare supports overall eye health, enhances vision, and protects against oxidative stress. Take control of your eye health and enjoy the benefits of clear and vibrant eyesight with Sight Care. https://sightcarebuynow.us/

 5. Herpagreens is a dietary supplement formulated to combat symptoms of herpes by providing the body with high levels of super antioxidants, vitamins

 6. EndoPump is a dietary supplement for men’s health. This supplement is said to improve the strength and stamina required by your body to perform various physical tasks. Because the supplement addresses issues associated with aging, it also provides support for a variety of other age-related issues that may affect the body. https://endopumpbuynow.us/

 7. HoneyBurn is a revolutionary liquid weight loss formula that stands as the epitome of excellence in the industry. https://honeyburnbuynow.us/

 8. sugar defender thotë:

  Sugar Defender is the #1 rated blood sugar formula with an advanced blend of 24 proven ingredients that support healthy glucose levels and natural weight loss. https://sugardefenderbuynow.us/

 9. Kerassentials are natural skin care products with ingredients such as vitamins and plants that help support good health and prevent the appearance of aging skin. They’re also 100% natural and safe to use. The manufacturer states that the product has no negative side effects and is safe to take on a daily basis. Kerassentials is a convenient, easy-to-use formula. https://kerassentialsbuynow.us/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *