Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministrja Çitaku udhëton për në Beograd

20 Qershor, 2013

Prishtinë, 20 qershor 2013 – Ministrja Çitaku sot udhëtoi për në Beograd ku do të merr pjesë në seminarin “Integrimi në Bashkimin Europian dhe procesi i normalizimit të marrëdhënjeve në mes të Kosovës dhe Serbisë’ të organizuar nga “Forumi për Marrëdhënie Etnike” në Beograd/Serbi.

Vizita është bërë e mundur me ndërmjetësimin e zyreve të Bashkimit Evropian në Prishtinë dhe Beograd dhe kjo njëherit është vizita e parë zyrtare e një Ministri të Qeverisë së Republikës së Kosovës në Beograd.

 

Last modified: 16 Gusht, 2022

4 Responses to " Ministrja Çitaku udhëton për në Beograd "

 1. … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-udheton-per-ne-beograd/ […]

 2. JGAMING365 thotë:

  … [Trackback]

  […] Read More to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-udheton-per-ne-beograd/ […]

 3. … [Trackback]

  […] Here you can find 78316 additional Information to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-udheton-per-ne-beograd/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-udheton-per-ne-beograd/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *