Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministrja Çitaku priti në takim zonjën Green, Menaxhere e projektit Wominnovation dhe Drejtoreshë e Athene Prosjektledelse

30 Tetor, 2013

Prishtinë, 30 tetor 2013 – Ministrja e Integrimit Evropian, Vlora Çitaku priti në takim Zonjën Astrid Green Menaxhere e projektit Wominnovation dhe Drejtoreshë Ekzekutive e Athene Projekt ledelse nga Drammen i Norvegjisë. Me këtë rast u diskutua për mundësitë e bashkëpunimit ndërmjet Ministrisë së Integrimit Evropian dhe Wominnovation Kosovo me qëllim të përkrahjes së femrave ndërmarrëse të Kosovës.

Last modified: 15 Gusht, 2022

3 Responses to " Ministrja Çitaku priti në takim zonjën Green, Menaxhere e projektit Wominnovation dhe Drejtoreshë e Athene Prosjektledelse "

 1. … [Trackback]

  […] Find More on to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-priti-ne-takim-zonjen-green-menaxhere-e-projektit-wominnovation-dhe-drejtoreshe-e-athene-prosjektledelse/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-priti-ne-takim-zonjen-green-menaxhere-e-projektit-wominnovation-dhe-drejtoreshe-e-athene-prosjektledelse/ […]

 3. faceless niches thotë:

  … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-priti-ne-takim-zonjen-green-menaxhere-e-projektit-wominnovation-dhe-drejtoreshe-e-athene-prosjektledelse/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *