Integrimi Evropian

Ministrja Çitaku priti në një takim lamtumirës Znj. Osnat Lubrani, koordinatore e OKB-së për Zhvillim dhe Përfaqësuese e Përhershme e UNDP-së në Kosovë.

19 Shtator, 2013

Prishtinë, 19 shtator 2013 – Ministrja Çitaku priti në një takim lamtumirës Znj. Osnat Lubrani, koordinatore e OKB-së për Zhvillim dhe Përfaqësuese e Përhershme e UNDP-së në Kosovë.

I pranishëm në takim ishte edhe Z. Andreë Rusell i cili do të zë vendin e Znj.Lubrani. Me këtë rast ministrja Çitaku shfrytëzoj rastin ta përgëzojë Z. Rusell për detyrën në UNDP duke u zotuar se bashkëpunimi i mirë që ka mbretëruar deri më taniu të vazhdojë edhe në të ardhmen.

 

Last modified: 16 Gusht, 2022

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *