Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministrja Çitaku në Parlamentin e Kosovës

19 Dhjetor, 2013

Prishtinë, 19 dhjetor 2013 – Ministrja e Integrimit Evropian, Vlora Çitaku njoftoi Deputetët e Parlamentit të Kosovës për nivelin e përmbushjes së kritereve afatshkurtëra për negociimin e Marrëveshjes së Stabilizim Ascoiimi (MSA), si dhe Raportin e Komisionit Evropian për Vitin 2013.

Last modified: 15 Gusht, 2022

3 Responses to " Ministrja Çitaku në Parlamentin e Kosovës "

  1. Jamesguesy thotë:

    I gave CBD gummies a conjecture after the in the beginning Can CBD gummies help with anxiety? many times and wow, what a game-changer! Not at worst were they ambrosial, but they provided a noticeable sense of repose and eased my anxiety. I’m excited to probe more CBD products and strongly endorse these gummies an eye to anyone seeking a unexceptional stress-reliever.

  2. … [Trackback]

    […] Info on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-ne-parlamentin-e-kosoves/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *