Integrimi Evropian

Ministrja Çitaku morri pjesë në aktivitetin “AVANCIMI I DREJTËSISË GJINORE“ i organizuar nga UNDP

17 Tetor, 2013

Prishtinë, 17 tetor 2013 – Ministrja e Integrimit Evropian, Vlora Çitaku morri pjesë si mentore në programin për Udhëheqje dhe Mentorim të Grave, të organizuar nga UNDP që është një program për Zhvillim i Kombeve të Bashkuara.  Ky projekt ka për synim avancimin e së Drejtës Gjinore.

Last modified: 15 Gusht, 2022

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *