Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministria e Integrimit publikon shpenzimet javore në ueb

26 Prill, 2019

Prishtinë, 26 Prill 2019 – Ministria e Integrimit Evropian, ka filluar të publikoj të gjitha shpenzimet e linjave të veta buxhetore, këtë e konfirmon Ministrja Dhurata Hoxha, nëpërmjet një shkrimi në rrjetin social, madje, në shkrim potencohet se të gjitha shpenzimet javore do të publikohen në të ardhmen.

Ministrja ka cekur se “qytetarët kanë të drejtë të informohen se si shpenzohen paratë e taksapaguesve”.

Ja postimi i plotë i Ministres Hoxha në rrjetin social:

“Transparenca është shtyllë e qeverisjes së mirë dhe vlerë që e afron vendin tonë më afër BE-së.

Kam kërkuar nga administrata që të gjitha shpenzimet në kuadër të vijave buxhetore të buxhetit të Ministrisë brenda një jave, të publikohen rregullisht në ueb faqen e Ministrisë së Integrimit Evropian, www.mei-ks.net.

Qytetarët kanë të drejtë të informohen se si shpenzohen paratë e taksapaguesve. Tashmë, shpenzimet javore të MIE, janë publikuar dhe do të publikohen çdo javë.

#Linku:
http://mei-ks.net/sq/dokumente-23”

Last modified: 5 Gusht, 2022

7 Responses to " Ministria e Integrimit publikon shpenzimet javore në ueb "

 1. … [Trackback]

  […] Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministria-e-integrimit-publikon-shpenzimet-javore-ne-ueb/ […]

 2. 늑대닷컴 thotë:

  … [Trackback]

  […] Here you can find 87790 more Info on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministria-e-integrimit-publikon-shpenzimet-javore-ne-ueb/ […]

 3. Fysio Dinxperlo thotë:

  … [Trackback]

  […] There you can find 15392 additional Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministria-e-integrimit-publikon-shpenzimet-javore-ne-ueb/ […]

 4. 무료웹툰 thotë:

  … [Trackback]

  […] Read More Info here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministria-e-integrimit-publikon-shpenzimet-javore-ne-ueb/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Find More on on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministria-e-integrimit-publikon-shpenzimet-javore-ne-ueb/ […]

 6. … [Trackback]

  […] There you can find 45247 additional Information to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministria-e-integrimit-publikon-shpenzimet-javore-ne-ueb/ […]

 7. … [Trackback]

  […] There you will find 2955 additional Info to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministria-e-integrimit-publikon-shpenzimet-javore-ne-ueb/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *