Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministri Çollaku, uron festat e fundvitit

23 Dhjetor, 2014

Prishtinë, 23 dhjetor 2014 – Ministri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku me rastin e festave të fundvitit uron gjithë qytetarët, miqtë dhe partnerët tanë.

 

Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2015!

 

Last modified: 12 Gusht, 2022

6 Responses to " Ministri Çollaku, uron festat e fundvitit "

 1. … [Trackback]

  […] Find More Info here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-uron-festat-e-fundvitit/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-uron-festat-e-fundvitit/ […]

 3. … [Trackback]

  […] Here you will find 11060 additional Info on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-uron-festat-e-fundvitit/ […]

 4. Extra resources thotë:

  … [Trackback]

  […] Here you can find 71072 more Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-uron-festat-e-fundvitit/ […]

 5. kinetisch zand thotë:

  … [Trackback]

  […] Find More on on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-uron-festat-e-fundvitit/ […]

 6. ผลบอล thotë:

  … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-uron-festat-e-fundvitit/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *