Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministri Çollaku nënshkruan Librin e Zisë për viktimat e terrorizmit në Turqi

12 Tetor, 2015

Prishtinë, 12 tetor 2015 – Ministri i Integrimit Evropian z. Bekim Çollaku, të hënën është nënshkruar në Librin e Zisë që u hap nga Ambasada e Turqisë në Kosovë, për nderë të viktimave të fundit të aktit terrorist në Turqi.

Ministri Çollaku ka ngushëlluar ambasadoren Kivilcim Kiliç, dhe  të gjithë popullin e Turqisë, pas sulmit të së shtunës në Ankara që u mori jetën dhjetëra qytetarëve.
 

Last modified: 11 Gusht, 2022

6 Responses to " Ministri Çollaku nënshkruan Librin e Zisë për viktimat e terrorizmit në Turqi "

 1. … [Trackback]

  […] There you can find 79923 more Info on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-nenshkruan-librin-e-zise-per-viktimat-e-terrorizmit-ne-turqi/ […]

 2. … [Trackback]

  […] There you will find 13570 more Information to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-nenshkruan-librin-e-zise-per-viktimat-e-terrorizmit-ne-turqi/ […]

 3. Thank you for the auspicious writeup. It if truth be told was a enjoyment account it. Glance advanced to more added agreeable from you! However, how can we be in contact?

 4. … [Trackback]

  […] Here you can find 44142 more Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-nenshkruan-librin-e-zise-per-viktimat-e-terrorizmit-ne-turqi/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Here you will find 98339 more Info on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-nenshkruan-librin-e-zise-per-viktimat-e-terrorizmit-ne-turqi/ […]

 6. … [Trackback]

  […] Read More here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-nenshkruan-librin-e-zise-per-viktimat-e-terrorizmit-ne-turqi/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *