Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministri Çollaku dhe zëvendëskryeministri Thaçi në takim me ministrin e Jashtëm të Norvegjisë

15 Qershor, 2015

Prishtinë, 15 qershor – Ministri i Integrimit Evropian, z. Bekim Çollaku, gjatë qëndrimit të tij zyrtar në Oslo, së bashku me zëvendëskryeministrin e parë dhe njëherësh Ministër i Jashtëm z. Hashim Thaçi, sot kanë zhvilluar takim dhe drekë pune me ministrin e Jashtëm të Norvegjisë, z. Borge Brende.

Po ashtu takim kanë zhvilluar edhe me anëtarët e Komisionit parlamentar për Punë të Jashtme dhe të Mbrojtjes të Norvegjisë në Parlamentin Norvegjez Stortinget.

Last modified: 11 Gusht, 2022

7 Responses to " Ministri Çollaku dhe zëvendëskryeministri Thaçi në takim me ministrin e Jashtëm të Norvegjisë "

 1. … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-dhe-zevendeskryeministri-thaci-ne-takim-me-ministrin-e-jashtem-te-norvegjise/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Info on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-dhe-zevendeskryeministri-thaci-ne-takim-me-ministrin-e-jashtem-te-norvegjise/ […]

 3. soothing relaxation

 4. … [Trackback]

  […] Information to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-dhe-zevendeskryeministri-thaci-ne-takim-me-ministrin-e-jashtem-te-norvegjise/ […]

 5. Web Site thotë:

  … [Trackback]

  […] Find More here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-dhe-zevendeskryeministri-thaci-ne-takim-me-ministrin-e-jashtem-te-norvegjise/ […]

 6. … [Trackback]

  […] Find More Info here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-dhe-zevendeskryeministri-thaci-ne-takim-me-ministrin-e-jashtem-te-norvegjise/ […]

 7. … [Trackback]

  […] Read More Info here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministri-collaku-dhe-zevendeskryeministri-thaci-ne-takim-me-ministrin-e-jashtem-te-norvegjise/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *