Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Mbahet sesioni i radhës i Grupit Koordinues për procesin e anëtarësimit të Kosovës në OGP

27 Nëntor, 2013

Prishtinë, 27 nëntor 2013 – Në këtë takim punues Grupi Koordinues ka prezantuar dhe diskutuar disa nga fushat dhe sfidat kryesore në të cilat do të bazohet Plani Nacional i Veprimit. Poashtu, është diskutuar edhe themelimi i nën-grupeve tematike.

Me këtë rast janë trajtuar dhe diskutuar fushat tematike si: Rritja e integritetit Publik, përmirësimi i shërbimeve publike, menaxhimi më efikas i Burimeve publike, Rritja e transparencës dhe llogaridhënies së Korporatave dhe Ndërmarrjeve publike.

Last modified: 15 Gusht, 2022

5 Responses to " Mbahet sesioni i radhës i Grupit Koordinues për procesin e anëtarësimit të Kosovës në OGP "

 1. … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/mbahet-sesioni-i-radhes-i-grupit-koordinues-per-procesin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-ogp/ […]

 2. relax everyday thotë:

  relax everyday

 3. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/mbahet-sesioni-i-radhes-i-grupit-koordinues-per-procesin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-ogp/ […]

 4. penis fillers thotë:

  … [Trackback]

  […] Read More to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/mbahet-sesioni-i-radhes-i-grupit-koordinues-per-procesin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-ogp/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *