Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Gëzuar Kërshëndellat

24 Dhjetor, 2018

Prishtinë, 24 Dhjetor 2018 – Ministrja Dhurata Hoxha uron besimtarët e krishter, me rastin e festës së Krishtlindjes.

Të gjithë besimtarëve të krishterë, miqve të mi dhe familjarëve kudo që janë në botë, si dhe atyre që shërbejnë në Kosovë, urime dhe gëzuar për shumë mot!

Last modified: 8 Gusht, 2022

20 Responses to " Gëzuar Kërshëndellat "

 1. hk for sale thotë:

  … [Trackback]

  […] Find More on on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/gezuar-kershendellat/ […]

 2. CNC boring mill thotë:

  I am really impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, it is rare to see a nice blog like this one today..

 3. fhqvcmzjfq thotë:

  Gëzuar Kërshëndellat – Integrimi Evropian
  [url=http://www.ggq4x9b4223844oyz7byk69kd583td5ds.org/]ufhqvcmzjfq[/url]
  fhqvcmzjfq http://www.ggq4x9b4223844oyz7byk69kd583td5ds.org/
  afhqvcmzjfq

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *