Integrimi Evropian

Gëzuar Kërshëndellat

24 Dhjetor, 2018

Prishtinë, 24 Dhjetor 2018 – Ministrja Dhurata Hoxha uron besimtarët e krishter, me rastin e festës së Krishtlindjes.

Të gjithë besimtarëve të krishterë, miqve të mi dhe familjarëve kudo që janë në botë, si dhe atyre që shërbejnë në Kosovë, urime dhe gëzuar për shumë mot!

Last modified: 8 Gusht, 2022

3 Responses to " Gëzuar Kërshëndellat "

  1. hk for sale thotë:

    … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/gezuar-kershendellat/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *