Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

U mbajt takimi i dytë punues i Grupit Koordinues për Procesin e Anëtarësimit të Kosovës në Open Government Partnership – OGP.

18 Nëntor, 2013

Prishtinë, 18.11.2013 – Në këtë takim punues Grupi Koordinues debatoj rreth Planit te Aktiviteteve, prezantimin e hulumtimeve, dhe gjithashtu prezantim dhe lansim të web-faqes (http://www.ogpkosova.org/) së procesit të anëtarësimit të Kosovës në OGP. Në këtë takim, po ashtu u diskutua përcaktimi i hapave të ardhshëm në procesin e hartimit të Planit të Veprimit nga Grupi Koordinues.

Last modified: 15 Gusht, 2022

5 Responses to " U mbajt takimi i dytë punues i Grupit Koordinues për Procesin e Anëtarësimit të Kosovës në Open Government Partnership – OGP. "

 1. … [Trackback]

  […] Read More on to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/u-mbajt-takimi-i-dyte-punues-i-grupit-koordinues-per-procesin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-open-government-partnership-ogp/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/u-mbajt-takimi-i-dyte-punues-i-grupit-koordinues-per-procesin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-open-government-partnership-ogp/ […]

 3. b4R thotë:

  … [Trackback]

  […] Here you can find 9527 additional Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/u-mbajt-takimi-i-dyte-punues-i-grupit-koordinues-per-procesin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-open-government-partnership-ogp/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Find More here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/u-mbajt-takimi-i-dyte-punues-i-grupit-koordinues-per-procesin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-open-government-partnership-ogp/ […]

 5. … [Trackback]

  […] There you can find 50637 more Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/u-mbajt-takimi-i-dyte-punues-i-grupit-koordinues-per-procesin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-open-government-partnership-ogp/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *