Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Takim me ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Kotzias

28 Shtator, 2015

Nju Jork, 28 shtator 2015 –  Delegacioni i Kosovës në Nju Jork, pjesë e së cilit është ministri i Integrimit Evropian z. Bekim Çollaku, është takuar sot edhe me Ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, z. Nikos Kotzias.

Përveç bashkëpunimit bilateral mes Greqisë dhe Kosovës në takim u theksua edhe mbështetja e Greqisë për procesin e liberalizimit të vizave dhe Marrëveshjen e Stabilizimit Asociimit mes Kosovës dhe BE-së.

Last modified: 11 Gusht, 2022

5 Responses to " Takim me ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Kotzias "

 1. briansclub thotë:

  … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/takim-me-ministrin-e-puneve-te-jashtme-te-greqise-nikos-kotzias/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/takim-me-ministrin-e-puneve-te-jashtme-te-greqise-nikos-kotzias/ […]

 3. … [Trackback]

  […] Find More Info here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/takim-me-ministrin-e-puneve-te-jashtme-te-greqise-nikos-kotzias/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/takim-me-ministrin-e-puneve-te-jashtme-te-greqise-nikos-kotzias/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Here you can find 38930 more Info to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/takim-me-ministrin-e-puneve-te-jashtme-te-greqise-nikos-kotzias/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *