Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministrja Hoxha uron Ditën kombëtare të Zvicrës

1 Gusht, 2018

Prishtinë, 1 Gusht 2018 – Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, me rastin e Ditës kombëtare të Zvicrës, ka uruar institucionet, miqtë dhe qytetarët zviceranë, me urimet më të mira.

 

Ja postimi i Ministres Hoxha në rrjetin social:

 

“Në Ditën e themelimit të Zvicrës, para 727 vitesh, uroj institucionet, miqtë e mi dhe qytetarët zviceranë, me urimet më të mira. Uroj në këtë ditë po ashtu, thellimin e avancimin e bashkëpunimit dhe vlerave tona të përbashkëta. Urime dhe gëzuar!”

 

Last modified: 8 Gusht, 2022

7 Responses to " Ministrja Hoxha uron Ditën kombëtare të Zvicrës "

 1. … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-hoxha-uron-diten-kombetare-te-zvicres/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-hoxha-uron-diten-kombetare-te-zvicres/ […]

 3. Ignacio Cicconi thotë:

  Thanks a bunch for sharing this with all of us you actually know what you’re talking about! Bookmarked. Please also visit my web site =). We could have a link exchange arrangement between us!

 4. … [Trackback]

  […] Here you can find 70571 additional Info on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-hoxha-uron-diten-kombetare-te-zvicres/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Read More on to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-hoxha-uron-diten-kombetare-te-zvicres/ […]

 6. home mortgage thotë:

  … [Trackback]

  […] Read More here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-hoxha-uron-diten-kombetare-te-zvicres/ […]

 7. see here now thotë:

  … [Trackback]

  […] Find More Info here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-hoxha-uron-diten-kombetare-te-zvicres/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *