Integrimi Evropian

Ministrja Hoxha uron Ditën kombëtare të Zvicrës

1 Gusht, 2018

Prishtinë, 1 Gusht 2018 – Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, me rastin e Ditës kombëtare të Zvicrës, ka uruar institucionet, miqtë dhe qytetarët zviceranë, me urimet më të mira.

 

Ja postimi i Ministres Hoxha në rrjetin social:

 

“Në Ditën e themelimit të Zvicrës, para 727 vitesh, uroj institucionet, miqtë e mi dhe qytetarët zviceranë, me urimet më të mira. Uroj në këtë ditë po ashtu, thellimin e avancimin e bashkëpunimit dhe vlerave tona të përbashkëta. Urime dhe gëzuar!”

 

Last modified: 8 Gusht, 2022

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *