Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Ministrja Çitaku priti sot në takim Kryetarën e Bordit të Ascociacionit të Mediave të Pavarura Elektronike të Kosovës-AMPEK

23 Dhjetor, 2013

Prishtinë, 23 dhjetor 2013 – Ministrja Çitaku priti sot në takim Kryetarën e Bordit të Ascociacionit të Mediave të Pavarura Elektronike të Kosovës-AMPEK, Znj. Afërdita Saraçini-Kelmendi, Drejtoreshën ekzekutive të AMPEK-ut, Znj. Ardita Zejnullahu si dhe Z. Xhavit Husaj, anëtarë i Bordit të AMPEK-ut.

Pas takimit u mbajt edhe  konferencë për medie.

Last modified: 15 Gusht, 2022

4 Responses to " Ministrja Çitaku priti sot në takim Kryetarën e Bordit të Ascociacionit të Mediave të Pavarura Elektronike të Kosovës-AMPEK "

 1. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-priti-sot-ne-takim-kryetaren-e-bordit-te-ascociacionit-te-mediave-te-pavarura-elektronike-te-kosoves-ampek/ […]

 2. … [Trackback]

  […] There you can find 84596 additional Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-priti-sot-ne-takim-kryetaren-e-bordit-te-ascociacionit-te-mediave-te-pavarura-elektronike-te-kosoves-ampek/ […]

 3. … [Trackback]

  […] There you can find 83017 additional Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-priti-sot-ne-takim-kryetaren-e-bordit-te-ascociacionit-te-mediave-te-pavarura-elektronike-te-kosoves-ampek/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Read More Information here to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ministrja-citaku-priti-sot-ne-takim-kryetaren-e-bordit-te-ascociacionit-te-mediave-te-pavarura-elektronike-te-kosoves-ampek/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *