Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Hapet sot Shkolla Dimërore 2015, në Universitetin e Prishtinës

19 Janar, 2015

Prishtinë, 19 janar. 2015 – Sot, Sekretari i Përgjithshëm i MIE-së, Demush Shasha, morri pjesë në hapjen e Shkollës Dimërore 2015, të bashkë-organizuar nga Alumni “Young Cell Scheme” dhe Universiteti i Prishtinës.

Last modified: 12 Gusht, 2022

2 Responses to " Hapet sot Shkolla Dimërore 2015, në Universitetin e Prishtinës "

  1. aksara178 thotë:

    … [Trackback]

    […] There you will find 51333 more Information to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/hapet-sot-shkolla-dimerore-2015-ne-universitetin-e-prishtines/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/hapet-sot-shkolla-dimerore-2015-ne-universitetin-e-prishtines/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *