Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Në mbështetje të të mbijetuarave të dhunimit gjatë luftës në Kosovë

28 Qershor, 2013

Prishtinë, 28 Qershor 2013 – Sot ne Kinemanë ABC u shfaq dokumentari “Dëgjo zërin tim” i përgatitur nga Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarave të Torturës dhe i mbështetur nga Ministria e Integrimit Evropian në Prishtinë. Dokumentari është përgatitur në përkrahje të të mbijetuarave të dhunimit gjatë luftës në Kosovë.

Last modified: 16 Gusht, 2022

5 Responses to " Në mbështetje të të mbijetuarave të dhunimit gjatë luftës në Kosovë "

 1. 다시보기 thotë:

  … [Trackback]

  […] Here you can find 85743 additional Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarave-te-dhunimit-gjate-luftes-ne-kosove/ […]

 2. nagaqq gabung thotë:

  … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarave-te-dhunimit-gjate-luftes-ne-kosove/ […]

 3. แทง pubg thotë:

  … [Trackback]

  […] Read More here on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarave-te-dhunimit-gjate-luftes-ne-kosove/ […]

 4. BAUC thotë:

  … [Trackback]

  […] Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarave-te-dhunimit-gjate-luftes-ne-kosove/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Info on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarave-te-dhunimit-gjate-luftes-ne-kosove/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *