Integrimi Evropian

Ministri Çollaku nënshkruhet në Librin e Zisë për viktimat e sulmeve terroriste në Paris

17 Nëntor, 2015

Prishtinë, 17 nëntor 2015 – Ministri i Integrimit Evropian z. Bekim Çollaku, është nënshkruar sot në Librin e Zisë që u hap nga Ambasada e Francës në Kosovë, për nderë të viktimave të sulmeve terroriste në Paris.

Me këtë rast ministri Çollaku ka ngushëlluar ambasadoren Maryse Daviet, familjarët e viktimave dhe të gjithë popullin e Francës.

 

Last modified: 11 Gusht, 2022

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *