Integrimi Evropian

DOKUMENT PUNEI STAFIT TË KOMISIONIT Në përcjellje të dokumentit RAPORTI NGA KOMISIONI PËR PARLAMENTIN DHE KËSHILLIN EVROPIAN Raporti i tretë i progresit të Kosovës mbi plotësimin e kërkesave të udhërrëfyesit për liberalizimin e vizave

18 Dhjetor, 2015

20151229122311_raporti_-_dokument_pune_i_stafit_tE_komisionit

Last modified: 18 Gusht, 2022

One Response to " DOKUMENT PUNEI STAFIT TË KOMISIONIT Në përcjellje të dokumentit RAPORTI NGA KOMISIONI PËR PARLAMENTIN DHE KËSHILLIN EVROPIAN Raporti i tretë i progresit të Kosovës mbi plotësimin e kërkesave të udhërrëfyesit për liberalizimin e vizave "

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 40878 additional Information on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/dokument-punei-stafit-te-komisionit-ne-percjellje-te-dokumentit-raporti-nga-komisioni-per-parlamentin-dhe-keshillin-evropian-raporti-i-trete-i-progresit…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *