Integrimi Evropian

Rregullore (KE) nr. 258/97 e Parlamentit Europian dhe e Këshillit, datë 27 janar 1997, në lidhje me ushqimet e reja dhe përbërësit e ushqimeve të reja

18 Gusht, 2022

Rregullore_(KE)_nr._25897_e_Parlamentit_Europian_dhe_e_Keshillit,_date_27_janar_1997,_ne_lidhje_me_ushqimet_e_reja_dhe_perberesit

Last modified: 18 Gusht, 2022

One Response to " Rregullore (KE) nr. 258/97 e Parlamentit Europian dhe e Këshillit, datë 27 janar 1997, në lidhje me ushqimet e reja dhe përbërësit e ushqimeve të reja "

  1. KoreyBex thotë:

    Look At Amazin News Website Daily Worldwide Daily Worldwide News

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *