Integrimi Evropian

Integrimi Evropian

Direktivë e Këshillit 92/13/KEE, datë 25 shkurt 1992, që koordinon ligjet, rregulloret dhe dispozitat administrative në lidhje me zbatimin e rregullave komunitare për procedurat e prokurimit të subjekteve që ushtrojnë aktivitet në sektorin ujor, energjetik, të transportit dhe të telekomunikacionit

18 Gusht, 2022

Direktive_e_Keshillit_9213KEE,_date_25_shkurt_1992,_qe_koordinon_ligjet,_rregulloret_dhe_dispozitat_administrative_ne_lidhje_me_z

Last modified: 18 Gusht, 2022

3 Responses to " Direktivë e Këshillit 92/13/KEE, datë 25 shkurt 1992, që koordinon ligjet, rregulloret dhe dispozitat administrative në lidhje me zbatimin e rregullave komunitare për procedurat e prokurimit të subjekteve që ushtrojnë aktivitet në sektorin ujor, energjetik, të transportit dhe të telekomunikacionit "

  1. Hi there! I know this is kinda off topic but I’d figured I’d ask. Would you be interested in trading links or maybe guest authoring a blog article or vice-versa? My blog addresses a lot of the same subjects as yours and I think we could greatly benefit from each other. If you happen to be interested feel free to shoot me an email. I look forward to hearing from you! Great blog by the way!

  2. You could definitely see your expertise in the work you write. The world hopes for even more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe. Always follow your heart.

  3. … [Trackback]

    […] There you will find 86106 more Info to that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/direktive-e-keshillit-92-13-kee-date-25-shkurt-1992-qe-koordinon-ligjet-rregulloret-dhe-dispozitat-administrative-ne-lidhje-me-zbatimin-e-rregullave-komunitare-per-p…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *