Integrimi Evropian

Direktivë e Këshillit 87/344/EEC, datë 22 qershor 1987, për bashkërendimin e akteve ligjore, nënligjore dhe administrative në lidhje me sigurimin e shpenzimeve ligjore

18 Gusht, 2022

Direktive_e_Keshillit_90219KEE,_date_23_prill_1990,_mbi_perdorimin_e_kontrolluar_te_mikroorganizmave_te_modifikuara_gjenetikisht

Last modified: 18 Gusht, 2022

One Response to " Direktivë e Këshillit 87/344/EEC, datë 22 qershor 1987, për bashkërendimin e akteve ligjore, nënligjore dhe administrative në lidhje me sigurimin e shpenzimeve ligjore "

  1. worldwide news thotë:

    I feel this is one of the most important information for me.
    And i’m satisfied reading your article. But wanna commentary on some normal issues, The web
    site taste is great, the articles is actually nice : D. Good task, cheers

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *