Integrimi Evropian

Direktiva 98/78/KE e Parlamentit Europian dhe e Këshillit, datë 27 tetor 1998, për mbikëqyrjen shtesë të ndërmarrjeve të sigurimeve në grupin e sigurimeve

18 Gusht, 2022

Direktiva_9878KE_e_Parlamentit_Europian_dhe_e_Keshillit,_date_27_tetor_1998,_per_mbikeqyrjen_shtese_te_ndermarrjeve_te_sigurimeve

Last modified: 18 Gusht, 2022

2 Responses to " Direktiva 98/78/KE e Parlamentit Europian dhe e Këshillit, datë 27 tetor 1998, për mbikëqyrjen shtesë të ndërmarrjeve të sigurimeve në grupin e sigurimeve "

  1. gate token thotë:

    I am a student of BAK College. The recent paper competition gave me a lot of headaches, and I checked a lot of information. Finally, after reading your article, it suddenly dawned on me that I can still have such an idea. grateful. But I still have some questions, hope you can help me.

  2. horeca parasol thotë:

    … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: integrimievropian.rks-gov.net/direktiva-98-78-ke-e-parlamentit-europian-dhe-e-keshillit-date-27-tetor-1998-per-mbikeqyrjen-shtese-te-ndermarrjeve-te-sigurimeve-ne-grupin-e-sigurimeve/ […]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *